Archiv - SK_Prostějov

Přejít na obsah
Náš sportovní klub a jeho oddíly finančně podporují
Sportovní klub Prostějov, z. s. je jedním z nejstarších tělovýchovných a sportovních spolků v Prostějově. Jeho kořeny sahají do počátku minulého (XX.) století, kdy začínal fotbalem a tenisem, které jsou dnes samostatnými kluby. V současnosti se v našich oddílech věnujeme těmto sportům:
TAKTO NAŠE STRÁNKY UKONČILY ROK 2018
V závěru minulého roku se podařilo spustit stránky oddílu šachů a povedl se tradiční Silvestrovský běh. Přejeme všem našim sportujícím členům a "bafuňářům" ve všech oddílech dobrý start do nového roku a mnoho sportovních úspěchů v jeho 365 dnech!
Boris Vystavěl, předseda SK Prostějov
Starosta Kladek, Ing. Josef Hofman, pozdravil účastníky obou mistrovství na úvod slavnostního ceremoniálu. Další zleva Juraj Nemec, předseda SZOŠ, Dušan Vystavěl, ředitel závodu a člen VV ČSOB, Veronika Zemanová, ředitelka mezinárodního úseku ČOV. Zprava Petr Kubásek (ČT sport), hlavní komentátor, Marian Dávidík, spolukomentátor, mistr Slovenska
Na stupni nejvyšším mistr Slovenska pro rok 2018
Marian Dávidík (KOBRA Bratislava)
Na nejvyšším stupni Terka Janošíková (Severka Šumperk) juniorská mistryně Česka - nejúspěšnější reprezentantka Olomouckého kraje
V roce stého výročí RČS
bylo v Kladkách
po dva dny
Česko i Slovensko

O víkendu 15. a  16. září  hostily Kladky Mistrovství  České rebubliky v orientačním běhu a Majstrovstvá Slovenska v orientačnou behu, oboje v "královské" disciplině - na klasické trati. Jsem nesmírně rád, že se našemu Oddílu orientačního sportu SK Prostějov podařilo ve spolupráci s Klubem orientačního běhu Konice, Tělovýchovnou jednotou Sokol Kladky a Klubom orientačných športov Žilina a za maximální podpory obce Kladky a finanční podpory Olomouckého kraje a Statutárního města Prostějova, v roce stého výročí vzniku Republiky Československé, uspořádat sportovní podnik vysoké sportovní a společenské úrovně. Ke společenské stránce přispěl i amatérský folklórní soubor Kosíř a Česká televize. A v neposlední řadě chci podtrhnout, že organizace celého sportovního podniku ležela na bedrech amatérů plně zaměstnaných.
Tak mohla zaznít v neděli při slavnostním zahájení nad sjezdovkou v Kladkách slovenská i česká hymna.
Boris Vystavěl, předseda Sportovního klubu ProstějovDalší informace, fotografie i video hledejte

Návrat na obsah